| Brzina dostave: | u četvrtak 14.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - ŽENE | |||
| HLAČE / TANGA | |||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
30,49 €
28,99 €
23,19 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 1,50 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 23,19 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Materijal | sintetičko vlakno |
|---|---|
| Kompozit | 79% poliamid, 21% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935922008 |
KCalvin Klein gaćice izgledaju vrlo luksuzno, i to ne samo zbog kroja. Materijal koji se koristi dobro pristaje i vrlo je ugodan na dodir. Ne možete reći ništa loše o donjem rublju ove kvalitete. Nevjerojatno ugodan materijal i savršen kroj, dobro pristaju i iznad svega izgledaju sjajno. Svakako će se svidjeti i kao luksuzni poklon.
| Materijal | sintetičko vlakno |
|---|---|
| Kompozit | 79% poliamid, 21% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935922008 |
56 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
15x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Calvin Klein - najbolji
neusporediv, ogroman standard
Češka Republika
Kupi ga, preporučujem ga, nećeš požaliti.
Evo prave kvalitete kakva treba biti.
Češka Republika
Sjajno
Gotovo savršeno, bez mane
Češka Republika
Divno udobno
Izvrsna donja odjeća, moderna i laskava
Češka Republika
Prekrasno bijelo
Udobno i vrlo moderno
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama