| Brzina dostave: | u utorak 26.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| RALPH LAUREN - | |
| BOKSERICE / USKE BOKSERICE | |
| VELIKOST | OPSEG STRUKA (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-108 |
| XXL | 108-114 |
| 3XL | 114-120 |
| 4XL | 120-126 |
| 5XL | 126-132 |
| 6XL | 132-139 |
| 7XL | 139-146 |
| 8XL | 146-152 |
| 9XL | 152-158 |
| 10XL | 158-164 |
| 11XL | 164-170 |
|
57,99 €
37,49 €
29,99 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 20,50 € |
|
|
✅ 10,00 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 29,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| EAN | 4045235824010 |
3 paketa Ralph Lauren muških bokserica u prekrasnoj poklon kutiji vrlo su visokokvalitetni trio bokserica od 95% pamuka. Već na prvi dodir znat ćete koje bokserice imate čast nositi. Ralph Lauren brine se da proizvodi ove marke zadovolje ne samo visoke zahtjeve dizajna, već naravno i kvalitete. U oba slučaja očito uspijevaju. Muške bokserice Ralph Lauren u poklon paketu od tri komada odličnog su kroja koji dobro pristaje i izrađene su od visokokvalitetnih materijala. Po našem mišljenju, svakako je vrijedno ulaganja.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| EAN | 4045235824010 |
110 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
21x |
| 4 |
|
2x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Lijepo
Lijepe bokserice, svidjela mi se ova marka.
Češka Republika
Palac gore
Moja mi je supruga to poklonila za rođendan i, kao i uvijek, hvalam njezin ukus. Donje rublje marke Ralph Lauren ili Calvin K. me uvijek usreći.
Češka Republika
Sjajno
Ispunjava sva moja očekivanja od proizvoda.
Češka Republika
savršeno
Savršen materijal, savršeno pristaje...
Češka Republika
*****
Roba je identična slici.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama