| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| RALPH LAUREN - | |
| BOKSERICE / USKE BOKSERICE | |
| VELIKOST | OPSEG STRUKA (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-108 |
| XXL | 108-114 |
| 3XL | 114-120 |
| 4XL | 120-126 |
| 5XL | 126-132 |
| 6XL | 132-139 |
| 7XL | 139-146 |
| 8XL | 146-152 |
| 9XL | 152-158 |
| 10XL | 158-164 |
| 11XL | 164-170 |
|
36,49 €
20,99 €
15,74 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 15,50 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 15,74 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| EAN | 5045019241186 |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| EAN | 5045019241186 |
12 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Origoše
Originalan, visoke kvalitete
Češka Republika
Oduševljen sam
Proizvod je u skladu s informacijama i zahtjevima.
Češka Republika
Preporučujem
Robna zaliha
Češka Republika
u redu
Lijepo
Češka Republika
Naručio sam
...zbog njegovog izgleda i pozitivnih recenzija.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama