| Brzina dostave: | u petak 22.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u petak 22.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u petak 22.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| UNCS - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 33,5 |
| M | 79-88 | 37 |
| L | 89-99 | 39 |
| XL | 99-107 | 41 |
| XXL | 108-114 | 43 |
| 3XL | 114-120 | 45 |
| 4XL | 120-126 | 47 |
| 5XL | 126-132 | 50,5 |
|
20,99 €
16,79 €
s kodom: TURBO
|
|
|
✅ 8,40 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 16,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | UNCS as, Bečovská 1623/13a, info@uncs.eu |
| EAN | 8591016087342 |
Tražite udobnebokserice po super cijeni? Ne tražite dalje, upravo ste ih pronašli!
UNCS bokserice poznate su po svom savršenom kroju i širokom rasponu veličina. Tkana guma podupire sportski stil ovih bokserica, a materijal neće razočarati ni najzahtjevnije. Kod bokserica UNCS moramo istaknuti omjer kvalitete i cijene. Cijena je više nego prihvatljiva, a kvaliteta izvrsna. Ako tražite udobnebokserice prikladne i za sport i za slobodno vrijeme, UNCS izvrstan je izbor. Paketi su u originalnoj tkanini.
Više možete saznati u klasičnim informacijama o proizvodu.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | UNCS as, Bečovská 1623/13a, info@uncs.eu |
| EAN | 8591016087342 |
1 036 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
32x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Omjer cijene i kvalitete je dobar. Vrlo udobno pristaje.
Prednosti:
Omjer cijene i kvalitete je dobar.
Češka Republika
Udobne bokserice po dobroj cijeni.
Češka Republika
sjedeći
Češka Republika
Prednosti:
Udoban materijal, izvrstan kroj
Češka Republika
Super
Bokserske gaće su odlične, udobne su za nošenje.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama