| Brzina dostave: | u četvrtak 14.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| HEAD - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 31 |
| M | 79-88 | 34 |
| L | 88-99 | 36 |
| XL | 99-109 | 38 |
|
18,99 €
12,49 €
9,99 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 6,50 € |
|
|
✅ 5,00 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 9,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | HEAD Sport GmbH, Wuhrkopfweg 1, A-6921 Kennelbach, service@shop.head.com |
| EAN | 8713537917483 |
Ove Head muške bokserice su zanimljive, udobne i što je najvažnije pristupačne. Kvaliteta bokserica s cijenom je neusporediva. Ovo su moderne i dizajnerske bokserice, štoviše, savršeno pristaju, ne grebu i ne stežu. Cijenit ćete udobnost, kroj i ugodan materijal kako za sport tako i za svakodnevno nošenje.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | HEAD Sport GmbH, Wuhrkopfweg 1, A-6921 Kennelbach, service@shop.head.com |
| EAN | 8713537917483 |
471 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
16x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
2PACK pánské boxerky HEAD modré (841001001 021)
velmi pěkné
Češka Republika
2PACK pánské boxerky HEAD modré (841001001 021)
velmi pěkné
Češka Republika
2PACK muške bokserice Head
Udoban materijal, savršeno pristaje.
Češka Republika
bomba
Jednostavno briljantno
Češka Republika
Stilski
Ništa pretjerano, to mi savršeno odgovara.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama