| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| ANAIS - MUŠKARCI | |
| MUŠKE TANGE/JOCKES/BRIFIES/BOKSERICE | |
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) |
|---|---|
| S | 75-80 |
| M | 81-88 |
| L | 89-97 |
| XL | 98-106 |
| XXL | 107-116 |
| 3XL | 117-125 |
|
10,49 €
7,87 €
s kodom: TURBO
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 7,87 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | sintetičko vlakno |
| Kompozit | 80% poliamid, 20% elastina |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | Anais Apparel Luxury Lingerie, Kasprzaka 80, 41-303 Dąbrowa, Górnicza PL, anais@anais.pl |
| EAN | 5908261619335 |
Ove muške tange su definitivno za one koji traže nekonvencionalno donje rublje ili originalan poklon. Tanga vrlo su ugodne na dodir i odličnog kroja. Brend Anais također stavlja naglasak na precizan dizajn, a samim time nigdje ne grebu i ne grizu. Ako odlučite isprobati muške tange, ili ih već nosite, ili samo želite kupiti zabavne za prijatelja, ovo je dobar izbor. Tange su zapakirane u lijepu papirnatu kutiju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | sintetičko vlakno |
| Kompozit | 80% poliamid, 20% elastina |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | Anais Apparel Luxury Lingerie, Kasprzaka 80, 41-303 Dąbrowa, Górnicza PL, anais@anais.pl |
| EAN | 5908261619335 |
157 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
2x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Super tangice
Vrlo udobno, seksi, izrađeno od ugodnog materijala.
Češka Republika
muške tangice
Bok, nosim ih labavo i odlični su.
Češka Republika
Jedan od rijetkih
Jedan od rijetkih muških tanga koji su zaista udobni, što nažalost rijetko biva slučaj. Šteta je što ih oni koji ih dizajniraju očito sami ne nose. Zbog toga sam primoran kupovati ženske tanga, koje su u potpuno drugoj ligi po pitanju udobnosti.
Češka Republika
Super
U njima izgledam jako seksi, a i moj dečko ih obožava :)
Češka Republika
muške tangice
Volim ih nositi, ali ne dolaze u mojoj veličini – što mogu učiniti?
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama