| Brzina dostave: | u petak 22.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u petak 22.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u petak 22.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
15 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| GINO - MUŠKARCI | |||
| MUŠKE PAPUČE | |||
| VELIČINA | OZNAKA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|---|
| S | S/M | 68-74 | 32 |
| M | M/L | 75-81 | 35 |
| L | L/XL | 82-95 | 39 |
| XL | XL/XXL | 96-110 | 43 |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 9,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | bambus |
| Kompozit | 70% bambus, 22% poliamid, 8% elastina |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787074421 |
Ako tražiš donje rublje koje spaja eleganciju, funkcionalnost i maksimalnu udobnost, tada su muške bešavne slip gaćice Gino pravi izbor.Zahvaljujući bambusovim vlaknima, slip gaćice pružaju ne samo udobnost, već i osjećaj svježine tijekom cijelog dana, bilo da te čeka naporan dan na poslu ili izvanredan sportski nastup.
Slip gaćice su izrađene od mješavine bambusovih vlakana, poliamida i elastana.Bambus je prirodno antibakterijski, hipoalergenski i izuzetno nježan prema koži.Poliamid osigurava čvrstoću i otpornost, dok elastan daje slip gaćicama elastičnost, tako da se savršeno prilagođavaju tvojoj figuri.Rezultat je rublje koje ne ograničava, zadržava oblik i idealno je čak i za osjetljivu kožu.
Bešavno izvedenje slip gaćica Gino osigurava maksimalnu udobnost bez neugodnog urezivanja ili pritisaka.Slip gaćice imaju klasičnu pasicu, koja ugodno obuhvaća struk i nigdje ne pritišće.Univerzalna boja je bezvremenska i lako se kombinira s bilo kojim outfitom.Slip gaćice Gino su izvrstan izbor za sportske aktivnosti ili za nošenje ispod uskih hlača ili formalne odjeće, kada ćeš cijeniti nenametljivost i pouzdanost.
Gino je češki brend donjeg rublja s dugom tradicijom, stoga nije čudno da su među kupcima tako popularni.Kod njih ćeš pronaći sve vrste muškog donjeg rublja, a imaju čak i žensku liniju poznatu pod nazivom Gina.Slip gaćice Gino oduševit će ljubitelje klasike koji traže savršenu kvalitetu po pristupačnoj cijeni.
Kako bi tvoje omiljeno donje rublje dugo ostalo u izvrsnom stanju, preporučujemo pridržavanje sljedećih uputa za održavanje.
Savjet:Bambusova vlakna spadaju među najnježnije materijale, stoga zaslužuju iznimno postupanje.Kako bi ti bokserice dugo trajale, pripremili smo za tebe mnogo sjajnih trikova za pranje donjeg rublja, kao što su papirići za pranje ili vrećice za osjetljivo rublje.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | bambus |
| Kompozit | 70% bambus, 22% poliamid, 8% elastina |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787074421 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama