| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,99 €
10,79 €
s kodom: MEGA
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 10,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473041241 |
Uživajte u udobnosti svaki dan zahvaljujući Styx kariranim kratkim hlačama. Opušteniji kroj jamči dovoljno prostora za vaše posuđe, a mekani materijal razmazit će vas svaki put kada ga nosite. Uživat ćete u klasičnom uzorku u jarkim bojama, a okolina će na prvi pogled znati da poznajete sebe i znate što je najbolje za vas.
Styx muške kratke hlače izrađene su od 100% pamuka. Mekani materijal ugodan je za nošenje, a bokserice savršene su za svakodnevno nošenje i izležavanje na kauču. Zahvaljujući kroju, razrađenom do najsitnijeg detalja, nigdje ništa ne pritiska, zbog čega su prvi izbor mnogih naših kupaca. Ugodne su i na dodir pa pripazite pred kim se skidate
Donje rublje Styx posebno će se svidjeti onima kojima je važna individualnost. Styx tange poigravaju se svim bojama i trenutno podižu raspoloženje i samopouzdanje. Osim toga, veselite se prvoklasnim materijalima i dizajnu. Šarene muške gaćice Styx odličan su izbor i kao poklon jer s njima jednostavno ne možete pogriješiti. Osim toga, kompletno su sašiveni u Češkoj.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473041241 |
12 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
12x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Udobno za nošenje
Hlače su visoke kvalitete i udobne za nošenje.
Češka Republika
Ugodno
udobno za nošenje, dobar kroj
Češka Republika
Oduševljen sam
udoban materijal
prava veličina
Češka Republika
Udoban
Jako su udobni.
Češka Republika
Luksuz
Luksuz
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama