| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / PAPUČE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
16,49 €
14,49 €
8,69 €
s kodom: MEGA
|
| Ti spremi 2,00 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 8,69 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk, modalni |
| Kompozit | 47% pamuk, 47% modalno, 6% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007975540 |
Priušti si udobnost koja traje cijeli dan s muškim boksericama Styx u klasičnim bojama.Ove muške bokserice s kraćim nogavicama i sportskom gumom idealan su izbor za svakodnevno nošenje i izvanredne sportske performanse.Osim toga, možeš se osloniti na tradicionalnu hrvatsku kvalitetu koja te nikada neće razočarati.
Bokserice su izrađene od premium mješavine pamuka i umjetnih vlakana.Pamuk je prozračan i nježan prema koži, dok modal daje materijalu svilenu mekoću i otpornost na habanje.Zahvaljujući elastanu, bokserice se prilagođavaju tvom tijelu i osiguravaju potpunu slobodu kretanja bez ikakvih ograničenja.Ova kombinacija materijala osigurava savršen balans između udobnosti, funkcionalnosti i dugotrajnosti.
Bokserice Styx imaju kraće nogavice koje se nigdje ne rolaju i pružaju ti maksimalnu slobodu kretanja.Sportska guma u struku s logom Styx dobro drži na mjestu, ne steže i daje boksericama moderan izgled.Klasična boja dodaje tvom ormaru bezvremensku eleganciju i jedinstven stil.
Hrvatska marka Styx poznata je među kupcima prvenstveno po svojim širokim boksericama s jedinstvenim uzorcima u živim bojama.Glavni razlog popularnosti ovog brenda su ipak ugodni materijali i izvrsni krojevi.Styx je među našim privatnim markama i za kvalitetu proizvoda dajemo ruku u vatru.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk, modalni |
| Kompozit | 47% pamuk, 47% modalno, 6% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007975540 |
66 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
zadovoljstvo
Imam ih kod kuće i odlični su.
Češka Republika
Nevjerojatno
Oduševljen sam
Češka Republika
Super
baš kul
Češka Republika
Styx su najbolji
moj omiljeni brend
Češka Republika
u redu
Mislim da je sve kako treba biti :)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama