| Brzina dostave: | u utorak 19.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
123 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / PAPUČE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 7,49 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk, modalni |
| Kompozit | 47% pamuk, 47% modalno, 6% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473000644 |
Priušti si udobnost koja traje cijeli dan s muškim boksericama Styx.Ove muške bokserice s produženim nogavicama i sportskom gumom idealan su izbor za svakodnevno nošenje i izvanredne sportske performanse.Osim toga, možeš se osloniti na tradicionalnu češku kvalitetu koja te nikada neće razočarati.
Bokserice su izrađene od premium mješavine pamuka i umjetnih vlakana.Pamuk je prozračan i nježan prema koži, dok modal daje materijalu svilenu mekoću i otpornost na habanje.Zahvaljujući elastanu, bokserice se prilagođavaju tvom tijelu i osiguravaju potpunu slobodu kretanja bez ikakvih ograničenja.Ova kombinacija materijala osigurava savršen balans između udobnosti, funkcionalnosti i dugovječnosti.
Bokserice Styx imaju produžene nogavice koje ti pružaju dodatnu podršku i sprječavaju trenje bedara, što ćeš cijeniti tijekom sporta ili dugog sjedenja u uredu ili autu.Sportska guma u struku s logom Styx dobro drži na mjestu, ne steže i daje boksericama moderan izgled.Klasične boje dodaju tvom ormaru bezvremensku eleganciju i jedinstven stil.
Češka marka Styx poznata je među kupcima prvenstveno po svojim širokim boksericama s jedinstvenim uzorcima u živim bojama.Glavni razlog popularnosti ove marke su ugodni materijali i izvrsni krojevi, koje smo isprobali na vlastitoj koži.Styx je naša privatna marka i za kvalitetu proizvoda dajemo ruku u vatru.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk, modalni |
| Kompozit | 47% pamuk, 47% modalno, 6% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473000644 |
424 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
1x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
boxerky jsem objednávala XL, ale skutečná velikost tak
XXXL. Budu vracet
Češka Republika
Pro:
Příjemný materiál
Češka Republika
Syn je naprosto spokojen.
Češka Republika
Pro:
Pohodlné
Češka Republika
Pro:
Přesně to co jsem očekával
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama