| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
442 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| BOKSERICE OD BAMBUSA | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
✅ 7,45 € po komadu (sa kodom: ALFA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 0 |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 37,24 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | bambus |
| Kompozit | 82% bambusova viskoza, 12% poliamid, 6% elastina |
| Guma | bez šavova |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
Muške bokserice Nedeto od bambusove viskoze nude ti ne samo iznimnu udobnost, već i stilski i funkcionalni dizajn.Zahvaljujući bešavnom dizajnu, idealan su izbor za svakodnevno nošenje, bilo na poslu, tijekom sporta ili opuštanja kod kuće.Toliko su udobne da ih nećeš htjeti skinuti.
Bokserice su izrađene od bambusove viskoze s dodatkom elastana.Bambusova vlakna poznata su po svojoj prozračnosti i antibakterijskim svojstvima, što znači da će tvoja koža ostati svježa čak i tijekom zahtjevnih sastanaka s šefom ili posjeta svekrvi.Elastan daje boksericama elastičnost i izdržljivost, tako da se savršeno prilagođavaju tvojoj figuri.
Bešavna konstrukcija bokserica Nedeto osigurava ti maksimalnu udobnost bez neugodnih pritisaka i urezivanja.Zahvaljujući dužim nogavicama, bokserice su idealan izbor za muškarce koji cijene veće pokrivanje i potporu tijekom kretanja. Tkanina s minimalističkim logom Nedeto odlično drži, bez pritiska, i osigurava da bokserice ostanu na svom mjestu cijeli dan.
Bokserice Nedeto nosimo svi kod nas, jer smo ih sami proizveli.Ove bokserice izrađene su u Turskoj.Nedeto je naš privatni brend i za njegove proizvode dajemo ruku u vatru.Posebno naglašavamo kvalitetne materijale i besprijekornu izradu kako bi naši kupci mogli uživati u modernom donjem rublju po izvrsnoj cijeni.Bokserice su izrađene u Turskoj.
Kako bi tvoje nove bokserice zadržale svoju kvalitetu što dulje, slijedi ove upute:
Savjet:Bambusova vlakna spadaju među najnježnije materijale, stoga zaslužuju iznimno postupanje.Kako bi tvoje bokserice uvijek bile u izvrsnom stanju, pripremili smo za tebe mnoštvo sjajnih trikova za pranje donjeg rublja, poput papirića za pranje ili vrećica za osjetljivo rublje.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | bambus |
| Kompozit | 82% bambusova viskoza, 12% poliamid, 6% elastina |
| Guma | bez šavova |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
2 432 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Slovačka
Bokserske gaće
Preporučujem
Češka Republika
Nedeto
Příjemný materiál. V bambuskách se mi nestalo, že bych byl opocený.
Češka Republika
boxerky
doporučuji, velmi dobrý poměr kvalita vs. cena
Češka Republika
Boxerky
Doporučuju
Češka Republika
5PACK pánské boxerky Nedeto bezešvé bambusové černé (5NDTB001S)
Perfektní, příjemný materiál,naprostá spokojenost
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama