| Brzina dostave: | u petak 22.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u petak 22.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u petak 22.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
|
45,49 €
36,39 €
s kodom: TURBO
|
|
|
✅ 12,13 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 36,39 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Duljina rukava | kratak |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Tommy Hilfiger Europe BV, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam, Nizozemska, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8718938511919 |
Tražite udobnu spavaćicu od visokokvalitetnog pamuka? Onda je ova Tommy Hilfiger majica pravi izbor!
Majica je izrađena od ugodnog pamuka, normalnog je kroja i vrlo je ugodna za nošenje. Naravno, ne morate ga nositi samo za spavanje, u njemu možete bez problema izaći.
Saznajte više u klasičnim informacijama o proizvodu u nastavku.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Duljina rukava | kratak |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Tommy Hilfiger Europe BV, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam, Nizozemska, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8718938511919 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama