| Brzina dostave: | u utorak 26.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
55 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| COVERT - MUŠKARCI | |
| MAJICA / TOP | |
| VELIČINA | OBUJ PRSA (CM) |
|---|---|
| S | 80-85 |
| M | 86-89 |
| L | 90-95 |
| XL | 96-100 |
| XXL | 101-106 |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 39,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Pranje | 60°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@nevidilenepradlo.cz |
| EAN | 4007063931568 |
Tražiš majicu koja neće biti vidljiva ispod košulje, ali će ti ipak pružiti maksimalnu udobnost tijekom cijelog dana?Muška nevidljiva majica Covert u boji kože je upravo ono što ti treba.Odlično pristaje i zahvaljujući svojoj boji stapa se s tvojom kožom tako da je nećeš ni primijetiti – ali njezine prednosti ćeš osjetiti odmah.
Majica je izrađena od 100% pamuka, što znači izvrsnu prozračnost, mekoću i ugodan osjećaj pri nošenju.Pamučni materijal je idealan i za osjetljivu kožu – ne grebe, ne izaziva iritacije i istovremeno odlično upija znoj, što ćeš cijeniti posebno pri cjelodnevnom nošenju ispod košulje, džempera ili sakoa.
Majica ima klasičan kroj s V-izrezom, koji je idealan ispod raskopčane košulje – ostaje skrivena i ne narušava cjelokupni izgled.Boja kože je univerzalna i ne djeluje ometajuće čak ni ispod vrlo svijetlih nijansi ili tankih slojeva odjeće. Prilagodljiv kroj prilagođava se tijelu, bez ograničavanja pokreta ili podizanja.Nevidljivu majicu Covert cijenit će svi muškarci koji provode svoje dane u odijelu, kao i oni koji košulju nose samo za svečane prilike.
Profesionalni izgled je važan za mnoge muškarce i žene, pomaže im osjećati se samopouzdano i pružati najbolje rezultate.Kako bi tvoj izgled bio savršen doslovno svake minute, marka Covert je osmislila nevidljivo donje rublje u bež boji.U njihovoj ponudi pronaći ćeš ne samo nevidljive majice za muškarce i žene, već i bokserice ili gaćice koje neće narušiti savršen izgled tvoje odjeće.
Kako bi ti majica dugo trajala u savršenom stanju, preporučujemo pridržavanje sljedećih savjeta za održavanje.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Pranje | 60°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@nevidilenepradlo.cz |
| EAN | 4007063931568 |
540 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
10x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Pánské neviditelné tričko pod košili L
Tričko je perfektní, pod košilí není vidět, manžel je spokojený, má uz tři. Normálně má velikost XL, ale tričko má L a sedí dobře. Materiál příjemný.
Češka Republika
Skvěle podkladové triko do košile
Češka Republika
Pro:
Příjemný materiál, při nošení o něm vůbec nevíte, je neviditelné.
Češka Republika
Pro:
Skvelé tričko pod košeľu. Zachytí pot a udrží košeľu suchú. Netreba sa prepotených máp.
Češka Republika
Výborný materiál a služby
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama