| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| HORSEFEATHERS - MUŠKARCI | ||
| STAZE / BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34 |
| M | 81-90 | 37 |
| L | 91-100 | 40 |
| XL | 101-110 | 43 |
| XXL | 111-125 | 46 |
|
18,99 €
12,49 €
9,37 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 6,50 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 9,37 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321374288 |
Za boksere imamo poslasticu češkog brenda Horsefeathers. Kroj s dužim hlačama i tkanom gumom jamči udobnost pri svakom pokretu. I vjerujte mi, dečki iz Horsefeathers imaju iskustva s kretanjem. Ugodan elastični materijal u kojem prevladava pamuk siguran je ulog. Tražite li praktičan, ali ipak izvrstan dar, onda možete stati jer ste ga upravo otkrili.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321374288 |
46 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Lijepo, moderno
Rez, materijal, elastičan – savršeno
Češka Republika
Marka ima kul bokserice.
Ovi su mi se najviše svidjeli od svih marki. Ne nosim nijednu drugu marku.
Češka Republika
Apsolutno briljantno
Oduševljen sam. Bokserice imaju sjajan uzorak i savršeno pristaju.
Češka Republika
Kvaliteta
Prvi put sam kupio luksuzniji brend i nakon što sam ga nosio, neću se mijenjati. Kvaliteta.
Češka Republika
Laskav
Vrlo lijepe bokserice, dobro izgledaju, materijal je udoban, a kroj također.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama