| Brzina dostave: | u četvrtak 14.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
21 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| GINA - ŽENE | |||
| HLAČE / TANGA | |||
| VELIČINA | OZNAKA | OBUM STRUKA (CM) | OBUG SJEDALA (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 9,59 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | bambus |
| Kompozit | 70% bambus, 22% poliamid, 8% elastina |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787073578 |
Vrlo ugodne bešavne gaćice klasičnog kroja, jedne su od rijetkih gaćica na češkom tržištu. Ovaj revolucionarni materijal ne samo da je vrlo prozračan i ugodan za tijelo, već i vrlo dobro upija vlagu. Velika prednost koju ćete sigurno cijeniti je nepostojanje šavova. Kvaliteta ovog proizvoda je na vrlo visokoj razini, iako se proizvođačGina trudi zadržati pristupačne cijene kako bi proizvodi bili dostupni svima. Na temelju popularnosti i našeg osobnog iskustva, možemo preporučiti ove women's panties svim ženama koje traže udobno, kvalitetno i elegantno donje rublje za svaki dan. Zapakirane su u original Gina kutiju.
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | bambus |
| Kompozit | 70% bambus, 22% poliamid, 8% elastina |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787073578 |
619 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
13x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Kalhotky
Super kalhotky,skvěle sedí
Češka Republika
anonymní zákazník
super materiál
Češka Republika
Ženske bambusove gaćice Gina bež (00018)
Odličan materijal, prekrasno pristaje, zadržava oblik
Češka Republika
Prednosti:
Savršeno pristaju, neću kupovati druge. Preporučujem ih.
Češka Republika
lijepo stoji
vrlo visoke kvalitete
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama