| Brzina dostave: | u utorak 26.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - ŽENE | |||
| HLAČE / TANGA | |||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
20,99 €
12,49 €
9,99 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 8,50 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 9,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Materijal | najlon |
|---|---|
| Kompozit | 91% najlon, 9% elastina |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718934396350 |
Gaćice Calvin Klein izgledaju vrlo luksuzno, i to ne samo zbog kroja. Materijal koji se koristi dobro pristaje i vrlo je ugodan na dodir. Ne možete reći ništa loše o donjem rublju ove kvalitete. Nevjerojatno ugodan materijal i savršen kroj, dobro pristaju i iznad svega izgledaju sjajno. Paketi su u jednostavnom ZipLocku za mehaničku zaštitu. Svakako će se svidjeti i kao luksuzni poklon.
| Materijal | najlon |
|---|---|
| Kompozit | 91% najlon, 9% elastina |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718934396350 |
9 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Izvrstan događaj
Idealno za sport, vrlo dobro pristaje tijelu
Češka Republika
Ljubičasta je najbolja
Odabrao sam ovu kombinaciju boja među svim opcijama i mislim da je najprikladnija za donje rublje...
Češka Republika
Preporučujem gaćice.
sve kako treba
Češka Republika
Ugodno
Vrlo ugodno
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Bezešvé kalhotky pro běžné nošení. Díky dotykovce z merina budete v suchu, i když se zpotíte nebo máte silnou ovulaci.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama