| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / PAPUČE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
30,49 €
28,99 €
21,74 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 1,50 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 21,74 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113180777 |
Muške bokserice Calvin Klein jedva da treba predstavljati. Oni su legende među . Svakih šest mjeseci svi čekaju koju će modnu kolekciju osmisliti ovog puta. Calvin Klein Basic kolekcija je možda najprodavanija Klasična bokserica. Materijali koji se koriste za ove variraju ovisno o vrsti, od pamuka, mikrovlakana, elastina do kombinacije istih. Calvin Klein opravdava svoju reputaciju modnog gurua i zasigurno ne iznevjerava očekivanja. Što se tiče kvalitete i dizajna, očito uspijeva ostati u središtu pozornosti.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113180777 |
16 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Super
Moj muž želi samo ove.
Češka Republika
Zadovoljan sam.
Zračan, lagan materijal
Češka Republika
Super
Dokazani, visokokvalitetni proizvod
Češka Republika
Sve je u redu.
Sve je u redu.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama