| Brzina dostave: | u petak 24.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u petak 24.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u petak 24.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| HORSEFEATHERS - MUŠKARCI | ||
| STAZE / BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34 |
| M | 81-90 | 37 |
| L | 91-100 | 40 |
| XL | 101-110 | 43 |
| XXL | 111-125 | 46 |
|
20,99 €
12,49 €
9,37 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 8,50 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 9,37 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321400246 |
Za boksere imamo poslasticu češkog brenda Horsefeathers. Kroj s dužim hlačama i tkanom gumom jamči udobnost pri svakom pokretu. I vjerujte mi, dečki iz Horsefeathers imaju iskustva s kretanjem. Ugodan elastični materijal u kojem prevladava pamuk siguran je ulog. Tražite li praktičan, ali ipak izvrstan dar, onda možete stati jer ste ga upravo otkrili.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321400246 |
45 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Prekrasan uzorak
Taj uzorak je jednostavno fantastičan.
Češka Republika
Prednosti:
odličan materijal, ne gužva se
Češka Republika
5 od 5
Vrlo ljubazan prodavač pomogao mi je pri odabiru, pa sam zadovoljan i imam visokokvalitetno donje rublje, kojem dajem 5 od 5.
Češka Republika
Oni su najbolji
Što se tiče materijala i kroja, vjerojatno su najbolji koje sam ikada probao. Što se tiče izgleda, na raspolaganju je širok izbor, pa sam osobno pronašao ono što sam tražio, i po mom mišljenju, ovo je apsolutno najbolje.
Češka Republika
Vrlo udobno
Vrlo često plešem i treniram. Volim nositi bokserice ove marke ispod odjeće jer mi pružaju udobnost, što je najvažnije u mom poslu.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama