| Brzina dostave: | u četvrtak 14.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN | |
| HHH | |
| VELIKOST | GGG |
|---|---|
| S | 56-68 |
|
48,99 €
43,49 €
34,79 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 5,50 € |
|
|
✅ 17,40 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 34,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113352815 |
su vrlo zanimljiv model. U struku je široka i udobna tkana gumica. Oko zadnjice su još dvije gume. To jest, nema rezanja niti na stražnjici, kao što je slučaj s tangama. Izgledaju gotovo kao tregerice, ali pazite, ne štite od udaraca. Ovaj model je jednostavno udoban i savršeno pristaje. Jocks pakirani su u originalnu poklon kutiju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113352815 |
74 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Super
Odlično donje rublje, osobito za ljetne kratke hlače. Otkad sam ih isprobao, prestao sam nositi bokserice.
Češka Republika
Izvrsno seksi donje rublje, nevjerojatno udobno za nošenje, a elastika na stražnjoj strani se uopće ne ureže, što je veliki plus. Sve u svemu, materijal, kroj i kvaliteta izrade su apsolutno nenadmašni. Ali nisam ništa drugo ni očekivao od ovog brenda, pogotovo u "pakiranju od dva komada" po odličnoj cijeni. Kvaliteta po razumnoj cijeni definitivno nije razočarala. Stoga, za odvažnije gospodu koji vole slično donje rublje za sport i seksi prilike, mogu ga samo toplo preporučiti, stvarno je odličan ;)
Češka Republika
Prednosti:
Savršeno pristaje, iako je elastični pojas malo labav. Vrlo dobra izrada.
Češka Republika
Potpuno zadovoljstvo
Odlično donje rublje koje je vrlo udobno za svakodnevno nošenje.
Češka Republika
dejve
jockstrapovi dobre kvalitete
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama