| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN | |
| HHH | |
| VELIKOST | GGG |
|---|---|
| S | 56-68 |
|
41,49 €
39,49 €
29,62 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 2,00 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 29,62 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 53% pamuk, 35% modalno, 12% elastina |
| Pojačanje | Ne |
| Uključi | Ne |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718571607130 |
Priušti si svakodnevnu udobnost bez kompromisa u dizajnu s ovim ikoničnim grudnjakom Calvin Klein.Zahvaljujući sportskom kroju i tkanom pojasu s logom brenda, savršeno pristaje i istovremeno djeluje moderno i svježe.Idealni izbor za žene koje traže kombinaciju udobnosti, stila i slobode kretanja.
Grudnjak Calvin Klein izrađen je od uravnotežene mješavine pamuka, modala i elastana.Zahvaljujući ovoj kombinaciji, nevjerojatno je mekan na dodir, prozračan i istovremeno zadržava optimalnu elastičnost.Modal dodatno doprinosi nježnosti i izdržljivosti materijala, dok elastan osigurava da grudnjak savršeno pristaje i prilagođava se tvom tijelu.
Minimalistički dizajn s ikoničnim tkanim pojasom s logom Calvin Klein daje ovom grudnjaku moderan i stilski izgled.Racerback leđa omogućuju potpunu slobodu kretanja, stoga je grudnjak prikladan za svakodnevno nošenje i lakše sportske aktivnosti.Detaljno izrađen kroj bez umetaka i kopčanja osigurava potporu i stabilnost, grudnjak dobro drži na mjestu i daje prsima prirodan izgled.
Muško donje rublje Calvin Klein spada među stalnice modne industrije.I ovaj grudnjak je jedan od dokaza da Calvin Klein zna kako spojiti kvalitetu sa stilom.Više od 50 godina postojanja brenda pokazalo je da mu na tržištu donjeg rublja malo tko može konkurirati.Kada se želiš osloniti na svoje donje rublje u bilo kojoj situaciji, onda želiš donje rublje Calvin Klein.
Kako bi ti grudnjak dugo ostao kao nov, preporučujemo da se pridržavaš sljedećih uputa za održavanje.
Savjet:Pronaći pravi komad donjeg rublja koji ti savršeno pristaje ponekad je izazovno.Kada ga pronađeš, vrijedi se o njemu dobro brinuti kako bi ti dugo trajao.Savjete kako to učiniti pronaći ćeš u našem članku.
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 53% pamuk, 35% modalno, 12% elastina |
| Pojačanje | Ne |
| Uključi | Ne |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718571607130 |
405 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Luksuz
Lijep grudnjak. Dobro mi pristaje.
Češka Republika
Pecka
Ispunio očekivanja
Češka Republika
Super
Zadovoljstvo – dobro pristaje, udobno je za nošenje, ostaje na mjestu. Samo je cijena viša.
Češka Republika
Sjedenje
Odlično pristaje
Češka Republika
zadovoljstvo
Očekivao sam to, dobio sam to. Točna boja prikazana na slici, sve odgovara, inače sam zadovoljan.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama