| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - ŽENE | |||
| HLAČE / TANGA | |||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
35,49 €
30,49 €
22,87 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 5,00 € |
|
|
✅ 11,44 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 22,87 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Materijal | pamuk |
|---|---|
| Kompozit | 8% elastina, 92% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718933754342 |
Calvin Klein ženske tange izgledaju vrlo luksuzno, i to ne samo zbog kroja. Materijal koji je korišten je vrlo ugodan na dodir, a gaćice savršeno pristaju zahvaljujući savršenom kroju. Preporučamo kombiniranje s grudnjakom Calvin Klein Onekoji možete pronaći u našoj ponudi! Osim toga, 2PACK tange dolaze po vrlo povoljnoj cijeni. Tange ćete od nas dobiti zapakirane u originalnu Calvin Kleinplastičnu vrećicu.
| Materijal | pamuk |
|---|---|
| Kompozit | 8% elastina, 92% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718933754342 |
254 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
10x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
izuzetno udobno
Zapanjen sam koliko je udobno.
Češka Republika
Odlična ponuda
Brzo posloženo, odlična ponuda.
Češka Republika
SUPER
Priliježu kao rukavica.
Češka Republika
Sjajno
Visokokvalitetna izrada
Češka Republika
Bijela je najbolja
Moja omiljena boja. Jednostavnost.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama