| Brzina dostave: | u utorak 19.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - ŽENE | |||
| HLAČE / TANGA | |||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
23,99 €
22,99 €
18,39 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 1,00 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 18,39 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 53% pamuk, 35% modalno, 12% elastina |
| Dodirni unutarnji sloj | pamučno pletivo |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718571607383 |
Dodaj svom ormaru dašak luksuza i iznimnosti s ženskim tangama Calvin Klein.S njihovim minimalističkim dizajnom i ikoničnom utkano gumom s logom Calvin Klein uživat ćeš u stilu koji je idealan za svakodnevno nošenje i posebne prilike.
Tange Calvin Klein izrađene su od kvalitetne mješavine pamuka i umjetnih vlakana, što nudi nježnost, prozračnost i cjelodnevni ugodan osjećaj na koži.Tange ti pružaju osjećaj svježine tijekom cijelog dana, a zahvaljujući elastanu se savršeno prilagođavaju tvojoj figuri i pokazuju tvoju stražnjicu u najboljem svjetlu.Istovremeno su tange izdržljive i jamče dugotrajnost čak i nakon mnogih pranja.
Jednostavne linije osiguravaju da će tange Calvin Klein savršeno pristajati uz bilo koju odjeću.Široka utkano guma s ikoničnim logom daje donjem rublju sportski štih.Tange imaju niži kroj, koji ti osigurava maksimalnu udobnost čak i tijekom cjelodnevnog nošenja, bilo da ih koristiš ispod uske haljine, za sport ili svakodnevne aktivnosti.
Izvanredno donje rublje Calvin Klein spada među stalnice modne industrije.Ženske tange su jedan od dokaza da Calvin Klein zna kako spojiti kvalitetu sa stilom.Tijekom više od 50 godina postojanja, marka je dokazala da na tržištu donjeg rublja malo tko može konkurirati.Kada se želiš osloniti na svoje donje rublje u bilo kojoj situaciji, tada želiš donje rublje Calvin Klein.
Za očuvanje kvalitete i udobnosti slijedi ove jednostavne korake:
Savjet:Pronaći omiljeno donje rublje ponekad je dugotrajan proces, stoga želimo da tvoji omiljeni komadi dugo traju.Zato kod nas možeš pronaći i puno sjajnih trikova za pranje donjeg rublja, kao što su papirići za pranje ili vrećice za osjetljivo rublje.
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 53% pamuk, 35% modalno, 12% elastina |
| Dodirni unutarnji sloj | pamučno pletivo |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718571607383 |
445 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
12x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Veliko DA!
Nisam dobio pravu veličinu, ali su bili sretni da ih zamijene. Zadovoljan sam kupac. Provokativni kupaći kostimi su odlični.
Češka Republika
Super tangice
Sjajno...
Češka Republika
kvalitetan proizvod
Stvarno mi se sviđa ovaj proizvod i savršeno pristaje.
Češka Republika
Oduševljen sam
Obožavam ih. Odmah se vidi kad je pjesma odlična.
Češka Republika
Oni nemaju mana.
Ovo je jednostavno božanstveno. Moj dečko ih obožava.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama