| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / PAPUČE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
57,99 €
53,99 €
40,49 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 4,00 € |
|
|
✅ 13,50 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 40,49 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | kraće |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145736915 |
Koje donje rublje je najzastupljenije u muškoj garderobi? Vjerojatno nećemo biti daleko od istine kada kažemo udobne bokserice. Calvin Klein bokserice su upravo to - svestrane, možete ih nositi u svakoj prilici i u njima ćete izgledati dobro u svakoj situaciji.
Calvin Klein muške bokserice s kratkim hlačama osiguravaju savršenu udobnost za svakodnevno nošenje, bilo da je pred vama važan radni sastanak ili penjanje. Zahvaljujući mekanom materijalu od mješavine pamuka i elastina savršeno pristaju i ugodne su na dodir. Pletena guma nigdje ne pritišće pa ćete se osjećati kao da nemate ni bokserice.
Calvin Klein muško donje rublje spada u konstante modne industrije. Muške bokserice jedan su od dokaza da Calvin Klein zna spojiti kvalitetu sa stilom. U više od 50 godina postojanja brend je dokazao da mu malo tko može konkurirati na tržištu donjeg rublja. Ako se želite osloniti na svoje donje rublje u bilo kojoj situaciji, onda želite Calvin Klein donje rublje.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | kraće |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145736915 |
1 536 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
37x |
| 4 |
|
4x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
1x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Zadovoljstvo
Mogu ih samo preporučiti, savršeno pristaju, udobni su, niotkuda ne stežu, samo ove ????❤️
Češka Republika
Za:
dddd
Češka Republika
Za: materijal
Češka Republika
Jako smo zadovoljni ovim proizvodom.
Češka Republika
Definitivno da.
Moj partner već nekoliko godina nosi ove bijele CK bokserice i ne samo da mu dobro pristaju i "dišu", već i laskaju figuri. I odlične su kvalitete! Perem ih na 90 stupnjeva i sušim u sušilici, a čak i nakon godina korištenja još uvijek izgledaju kao nove. Moj partner ima 12 pari. Isprobali smo druge marke, ali većina ne podnosi sušenje u sušilici i rastezljivi pojas se uništi. Propuštanje zraka i bijela boja ovih CK bokserica također su idealni za muško zdravlje pa čak i za planiranje obitelji.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama