| Brzina dostave: | u petak 24.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u petak 24.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u petak 24.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| HORSEFEATHERS - MUŠKARCI | ||
| STAZE / BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34 |
| M | 81-90 | 37 |
| L | 91-100 | 40 |
| XL | 101-110 | 43 |
| XXL | 111-125 | 46 |
|
16,49 €
10,49 €
7,87 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 6,00 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 7,87 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321373793 |
Za boksere imamo poslasticu češkog brenda Horsefeathers. Kroj s dužim hlačama i tkanom gumom jamči udobnost pri svakom pokretu. I vjerujte mi, dečki iz Horsefeathers imaju iskustva s kretanjem. Ugodan elastični materijal u kojem prevladava pamuk siguran je ulog. Tražite li praktičan, ali ipak izvrstan dar, onda možete stati jer ste ga upravo otkrili.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321373793 |
81 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
16x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Izvrstan izbor
Narudžba iz e-trgovine točno odgovara opisu i ilustracijama. Vrlo sam zadovoljan kvalitetom i korisničkom podrškom. Gospođa me odmah nazvala i obavijestila o statusu moje narudžbe. Paket je stigao brzo, a čak je uključivao i poklon. Definitivno preporučujem.
Češka Republika
Sjajno, svaka čast!
Pohvaljujem moderan kroj i udoban materijal.
Češka Republika
Dobra kupnja
Izgledaju točno kao na fotografiji na meni, a materijal je odličan!
Češka Republika
Sjajno
Potpuno zadovoljavajuće. Što više mogu reći? Preporučujem svima.
Češka Republika
Prednosti:
Udobno
Lagano
Dobra kvaliteta
Nedostaci:
Na fotografiji noge izgledaju duže nego što jesu u stvarnosti.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama