| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
47 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| GINA - ŽENE | |||
| HLAČE / TANGA | |||
| VELIČINA | OZNAKA | OBUM STRUKA (CM) | OBUG SJEDALA (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 8,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | bambus |
| Kompozit | 70% bambus, 22% poliamid, 8% elastina |
| Pranje | 40°C perilica rublja |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787073639 |
Vrlo ugodne bešavne gaćice klasičnog kroja, jedne su od rijetkih gaćica na češkom tržištu. Ovaj revolucionarni materijal ne samo da je vrlo prozračan i ugodan za tijelo, već i vrlo dobro upija vlagu. Velika prednost koju ćete sigurno cijeniti je nepostojanje šavova. Kvaliteta ovog proizvoda je na vrlo visokoj razini, iako se proizvođačGina trudi zadržati pristupačne cijene kako bi proizvodi bili dostupni svima. Na temelju popularnosti i našeg osobnog iskustva, možemo preporučiti ove women's panties svim ženama koje traže udobno, kvalitetno i elegantno donje rublje za svaki dan. Zapakirane su u original Gina kutiju.
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | bambus |
| Kompozit | 70% bambus, 22% poliamid, 8% elastina |
| Pranje | 40°C perilica rublja |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787073639 |
674 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
19x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Skvělý materiál i střih
Češka Republika
Velmi krásné pohodlné kalhotky, které díky přírodnímu materiálu a bezešvému střihu nikde netlačí.
Češka Republika
Pro:
Příjemný materiál
Češka Republika
Velmi příjemné
Mađarska
Bílé bambusové kalhotky Gina
Perfektně padnoucí pěkné bílé kalhotky.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama