| Brzina dostave: | u utorak 19.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| ANAIS - MUŠKARCI | |
| MUŠKE TANGE/JOCKES/BRIFIES/BOKSERICE | |
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) |
|---|---|
| S | 75-80 |
| M | 81-88 |
| L | 89-97 |
| XL | 98-106 |
| XXL | 107-116 |
| 3XL | 117-125 |
|
13,99 €
11,19 €
s kodom: TURBO
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 11,19 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | sintetičko vlakno |
| Kompozit | 80% poliamid, 20% elastina |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | Anais Apparel Luxury Lingerie, Kasprzaka 80, 41-303 Dąbrowa, Górnicza PL, anais@anais.pl |
| EAN | 5908261619038 |
Ove muške tange su definitivno za one koji traže nekonvencionalno donje rublje ili originalan poklon. Tanga vrlo su ugodne na dodir i odličnog kroja. Brend Anais također stavlja naglasak na precizan dizajn, a samim time nigdje ne grebu i ne grizu. Ako odlučite isprobati muške tange, ili ih već nosite, ili samo želite kupiti zabavne za prijatelja, ovo je dobar izbor. Tange su zapakirane u lijepu papirnatu kutiju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | sintetičko vlakno |
| Kompozit | 80% poliamid, 20% elastina |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | Anais Apparel Luxury Lingerie, Kasprzaka 80, 41-303 Dąbrowa, Górnicza PL, anais@anais.pl |
| EAN | 5908261619038 |
178 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Pánská tanga anais justin
Nic moc, ale manželka byla velice spokojená. A už vybírá dalsi
Češka Republika
au
Stao je protiv mene i to ga je gotovo paraliziralo jer je bilo tako čvrsto...
Češka Republika
Bila je to smiješna božićna poklon i ispunila je svoju svrhu. Hoće li gospodin ikada normalno nositi ih, nemam pojma :)
Češka Republika
Vašik
Koja je to veličina na slici? S ili XS? Ne vidim razumnu veličinu XL u ponudi.
Češka Republika
100%
100% kvaliteta, izvrsno
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama