| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
124 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - ŽENE | |||
| HLAČE / TANGA | |||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 13,50 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 40,49 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visoka je 175 cm, teška 51 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | sintetičko vlakno |
| Kompozit | 85% poliamid, 15% elastina |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107743103 |
Udobnost, elegancija i ikonski stil – upravo to ti donose damske tanga Calvin Klein.Njihov bezvremenski dizajn s nježnom čipkom u struku, kvalitetan materijal i precizna izrada čine ih idealnim izborom za svaki dan.Tanga Calvin Klein pružit će ti sjajan osjećaj pri nošenju, naglasiti tvoje obline i dati ti samopouzdanje.
Umjetno vlakno s visokim udjelom poliamida jamči nježnost i lakoću, tanga su također dobro prozračna i brzo se suše.Zahvaljujući elastanu savršeno se prilagođavaju obliku tvog tijela i ostaju na mjestu bez urezivanja, pa su izvrsne i ispod uskih haljina ili tajica.
Nježne i klasične boje savršeno se uklapaju u svaki stil, tkana guma u struku s čipkastim rubom daje donjem rublju romantičan dodir.Tanga imaju dovoljno pokrivenosti, a minimalistički krojen stražnji dio lijepo naglašava tvoju stražnjicu.Zbog toga su dovoljno udobne za običan radni dan, putovanja ili spoj.Mali logo Calvin Klein diskretno nadopunjuje čist i stilski izgled i na prvi pogled je jasno da se u modi stvarno razumiješ.
Izuzetno donje rublje Calvin Klein spada među stalnice modne industrije.Damske tanga su jedan od dokaza da Calvin Klein zna kako spojiti kvalitetu sa stilom.Tijekom više od 50 godina postojanja, brend je dokazao da mu na tržištu donjeg rublja malo tko može konkurirati.Kada želiš da se na svoje donje rublje možeš osloniti u bilo kojoj situaciji, onda želiš donje rublje Calvin Klein.
Kako bi ti omiljene tanga dugo ostale u izvrsnom stanju, preporučujemo da se pridržavaš sljedećih savjeta za održavanje.
Savjet: Tvoje omiljeno donje rublje zaslužuje nježno rukovanje.A budući da želimo da ti dugo traje, nudimo također mnogo dodataka za pranje, koji će se pobrinuti za savršenu čistoću i zaštitu materijala.
| Model | Visoka je 175 cm, teška 51 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | sintetičko vlakno |
| Kompozit | 85% poliamid, 15% elastina |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107743103 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama