| Brzina dostave: | u utorak 19.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - ŽENE | |||
| HLAČE / TANGA | |||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
30,99 €
24,79 €
s kodom: TURBO
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 24,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Materijal | pamuk, modalni |
|---|---|
| Kompozit | 18% elastina, 41% modalno, 41% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113230489 |
Ove Calvin Klein gaćice izgledaju vrlo luksuzno, i to ne samo zbog originalnog dizajna. Upotrijebljeni materijal dobro pristaje, a činjenica da su tange bešavne pridonosi njihovoj udobnosti. Nema se što loše reći o donjem rublju ove kvalitete. Nevjerojatno ugodan materijal i savršen kroj, dobro pristaju i iznad svega izgledaju sjajno.
| Materijal | pamuk, modalni |
|---|---|
| Kompozit | 18% elastina, 41% modalno, 41% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113230489 |
26 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Apsolutno nevjerojatno
Calvin Klein je jednostavno jamstvo kvalitete.
Češka Republika
100% preporučujem ovaj proizvod
UGODNO
UDOBNO
Češka Republika
Crno je najbolje
Lijepo su crni :-)
Češka Republika
Sve je u redu.
Sjajan proizvod, dug vijek trajanja, udoban za nošenje
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
3 různé designy, 3 různé savosti - dopřejte si pohodlí během menstruace! V limitované červené barvě.
Bezešvé kalhotky pro běžné nošení. Díky dotykovce z merina budete v suchu, i když se zpotíte nebo máte silnou ovulaci.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama