| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
8 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - ŽENE | |||
| HLAČE / TANGA | |||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 13,75 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 41,24 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visoka je 175 cm, teška 51 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 90% pamuk, 10% elastina |
| Dodirni unutarnji sloj | pamučno pletivo |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719852259529 |
Uživajte u savršenoj udobnosti u gaćicama Calvin Klein. Zahvaljujući udjelu elastina savršeno će pristajati, a vaša stražnjica će vam se činiti kao da je netko mazi cijeli dan. Gaćice Calvin Klein voljet će sve žene koje vole jednostavan stil bez suvišnih ukrasa.
Profinjeni kroj klasičnih gaćica prikladan je za sve prilike, donji se rez lako skriva ispod odjeće. Možete ih nositi na posao, na sport ili na lijeno izležavanje kod kuće. Uz sve, Calvin Klein gaćice učinit će da izgledate elegantno i osjećate se jednostavno neodoljivo. Vjerojatno je zato jedan od naših najprodavanijih proizvoda.
Utkana elastika u struku osigurava da ništa nigdje ne steže, a gaćice pristaju kao druga koža. Osim toga, zahvaljujući klasičnom dizajnu s logotipom, možete se osjećati gotovo kao Kate Moss na podebljanim posterima.
Brend Calvin Klein je među ikonama donjeg rublja, ali i obične odjeće ili parfema. Njezini proizvodi minimalističkog su izgleda, ali istovremeno vode računa o luksuznim materijalima i preciznoj izvedbi. Calvin Klein ne pravi razliku između muškaraca i žena pa se lako možete uskladiti s partnerom u Calvin Klein gaćicama i boksericama.
| Model | Visoka je 175 cm, teška 51 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 90% pamuk, 10% elastina |
| Dodirni unutarnji sloj | pamučno pletivo |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719852259529 |
2 121 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
24x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Ženske gaćice Calvin Klein
Ovo je barem treći set koji sam kupio, pa nisu potrebne nikakve druge riječi.
Češka Republika
Krásné, pohodlné... Velikost M sedí na velikost 40-42. Spokojenost
Češka Republika
Damske kalhotky Calvin Klein
Perfektni material rychle dodani
Češka Republika
Dámské kalhotky Čaloun Klein
Příjemný materiál ,výborně sedí
Češka Republika
Pro:
Příjemné , pohodlné
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama