| Brzina dostave: | u utorak 26.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
35 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - ŽENE | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
✅ 7,90 € po komadu (sa kodom: MEGA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 23,69 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473239686 |
Želiš spojiti maksimalnu udobnost s originalnim dizajnom?Damske široke bokserice Styx art s klasičnom gumom su pravi izbor!Zahvaljujući širem kroju i kvalitetnom prirodnom materijalu, savršeno su prikladne za kućnu udobnost, spavanje i svakodnevno nošenje.I još nešto – njihov izražajan dizajn sigurno neće proći nezapaženo!
Široke bokserice su izrađene od 100% pamuka, što znači da možeš uživati u ugodnom, prozračnom i laganom materijalu, idealnom za cjelodnevno nošenje.Prirodni pamuk odlično upija znoj i dobro je prozračan, pa su široke bokserice udobne i za cjelodnevno nošenje.Osim toga, ovaj materijal je također izdržljiv, što osigurava dugotrajnost, i nakon mnogih pranja zadržavaju svoj oblik i boju.
Damske široke bokserice Styx imaju širi kroj, koji ti pruža maksimalnu slobodu kretanja.Klasična guma u struku je udobna, ne steže i ne narušava jedinstveni dizajn širokih bokserica.Izražajni uzorci i žive boje daju širokim boksericama Styx art originalan i razigran izgled, koji će cijeniti svaka žena sa smislom za humor.Široke bokserice Styx su idealne za dom i spavanje, uvijek će ti pristajati i dati ti samopouzdanje.
Donje rublje Styx je potpuno izrađeno u Češkoj.Ovaj tradicionalni češki brend s više od 30 godina povijesti brine o kvaliteti svojih proizvoda i koristi moderne tehnologije i tradicionalne postupke kako bi osigurao najvišu kvalitetu i udobnost.Styx je također jedna od naših privatnih marki, kojima posvećujemo maksimalnu pažnju i za njihovu izvedbu dajemo ruku u vatru – testirali smo ih sami na sebi.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473239686 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama