| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
20 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| NEDETO - ŽENE | |
| ŽENSKO DONJE RUBLJE | |
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) |
|---|---|
| S | 68-75 |
| M | 76-83 |
| L | 84-91 |
| XL | 92-99 |
| XXL | 100-104 |
✅ 8,38 € po komadu (sa kodom: ALFA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 16,74 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visoka je 175 cm, teška 51 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Kompozit | Sastav je naveden na etiketi |
| Guma | tkani |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Glasnoća | 250 ml |
| EAN | 8596473290823 |
Priredi sebi (ili svojoj boljoj polovici) valentinovsko iskustvo koje će razveseliti sva osjetila.Ovaj pažljivo sastavljen poklon set spaja stil, udobnost i intimnu njegu – sadrži 2 stilske gaćice Nedeto s razigranim dizajnom i intimni gel za tuširanje Pietro Filipi od prirodnih sastojaka.Idealni poklon kojim ćeš izraziti ljubav s ukusom.
Gaćice Nedeto izrađene su od visokokvalitetne mješavine pamuka i elastana, koja osigurava mekoću, prozračnost i elastičnost.Materijal je ugodan na dodir, dobro se prilagođava tijelu i osigurava udobnost tijekom cijelog dana – idealan izbor za svakodnevno nošenje, na posao, na spoj ili za kućnu udobnost.
U pakiranju ćeš pronaći dvoje dizajnerske gaćice koje ćeš zavoljeti na prvi pogled i dodir.Jedne krasi crna podloga s ružičastim i bijelim srcima, druge imaju smjeliji stripovski motiv pun boja i valentinovske energije.Oba modela imaju klasičan kroj koji laska većini figura i osigurava maksimalnu udobnost pri svakodnevnom nošenju.Elastična tkana guma s logom Nedeto dodaje sportski šarm i istovremeno drži gaćice savršeno na mjestu – bez urezivanja, bez kompromisa.
Dio pakiranja je i intimni gel za tuširanje brenda Pietro Filipi (250 ml) – hrvatskog premium brenda koji brine o kvaliteti i nježnosti.Gel je izrađen od 100% prirodnih sastojaka i idealan je za svakodnevnu intimnu higijenu.Održava prirodni pH i nježno, ali učinkovito brine o osjetljivim dijelovima.
Kako koristiti intimni gel za tuširanje:
Nanesite malu količinu gela na vlažnu kožu intimnih dijelova, nježno zapjenite i zatim temeljito isperite čistom vodom.Pogodno za svakodnevnu upotrebu, ujutro i navečer, kao i tijekom menstruacije ili nakon fizičke aktivnosti.
Sastav:
Voda, amonij lauril sulfat, kokamidopropil betain, glicerin, pentilenglikol, sok lista aloe vere, ulje lista čajevca (tea tree), natrijev laktat, natrijeva sol PCA, glicin, fruktoza, urea, niacinamid, inozitol, mliječna kiselina, natrijev klorid (sol), natrijev levulinat, natrijev anisat, natrijev benzoat, kalijev sorbat, limunska kiselina, alfa-terpinen.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja uz savjete u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visoka je 175 cm, teška 51 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Kompozit | Sastav je naveden na etiketi |
| Guma | tkani |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Glasnoća | 250 ml |
| EAN | 8596473290823 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama