| Brzina dostave: | u četvrtak 16.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Novi proizvod
61 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / PAPUČE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
✅ 14,00 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 41,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145189261 |
Ovaj set muških bokserica Calvin Klein donosi ne samo potpunu udobnost, već i bezvremenski i moderan stil.Bokserice Calvin Klein su savršeno univerzalne i prikladne za svaku priliku, bilo da se spremaš za posao ili te čeka poseban spoj.
Bokserice Calvin Klein su izrađene od premium pamuka s dodatkom elastana, što osigurava mekoću, prozračnost i elastičnost.Pamuk je idealan izbor za udobno cjelodnevno nošenje jer omogućuje koži da diše.Elastan dodaje podatnost, zahvaljujući kojoj ti bokserice savršeno pristaju i ističu sve tvoje prednosti.
Bokserice Calvin Klein imaju kraće nogavice, što je idealan izbor za one koji preferiraju slobodnije kretanje i minimalna ograničenja.Izvezeni pojas s logom Calvin Klein dodaje boksericama bezvremenski moderan stil i istovremeno osigurava da udobno stoje na mjestu cijeli dan.
Muško donje rublje Calvin Klein spada među stalne vrijednosti modne industrije.Muške bokserice su jedan od dokaza da Calvin Klein zna kako spojiti kvalitetu sa stilom.Tijekom više od 50 godina postojanja, marka je dokazala da joj na tržištu donjeg rublja malo tko može konkurirati.Kada se želiš osloniti na svoje donje rublje u bilo kojoj situaciji, onda želiš donje rublje Calvin Klein.
Kako bi bokserice zadržale svoju kvalitetu i udobnost dugo vremena, preporučujemo slijediti sljedeće upute:
Savjet:Pronaći pravi komad donjeg rublja koji ti savršeno pristaje ponekad je izazovno.Kada ga pronađeš, vrijedi se o njemu dobro brinuti kako bi ti dugo trajao.Savjete kako to učiniti pronaći ćeš u našem članku.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145189261 |
3 265 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
38x |
| 4 |
|
7x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
vrhunski
Lijepo, dobro urađeno, visok standard
Češka Republika
Overená kvalita
Boxerky značky CK sú samozrejmosťou pohodlia a kvality. 10/10
Češka Republika
Pánské boxerky
Přítel je velmi spokojen
Slovačka
Muške bokserice Calvin Klein
Moj sin je vrlo sretan, materijal je vrlo dobar, a boje su sjajne.
Slovačka
Muške bokserice Calvin Klein
Moj sin je vrlo sretan, materijal je vrlo dobar, a boje su sjajne.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama