| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
16 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| BELLINDA - MUŠKARCI | ||
| STAZE / BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-83 | 33 |
| L | 84-89 | 35 |
| XL | 90-97 | 39 |
| XXL | 98-104 | 41,5 |
✅ 3,38 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 20,24 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 96% pamuk, 4% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | Bellinda Češka s.r.o., K Třešňovce 247, 533 75 Dolní Ředice, belinda@dim.com |
| EAN | 8596473295101 |
Želite liboksericeizvrsnog izgleda koje su ujedno i po povoljnoj cijeni? Onda možemo samo preporučiti oveBellindabokserice!
Bokserice Bellinda izrađene su od ugodnog materijala, modernog kroja savršeno pristaju svakodnevnom nošenju. Gornji dio bokserica ukrašen je udobnom gumom koja nigdje ne reže i ne steže. Također je vrijedno spomenuti vrlo ugodnu cijenu koju nudi ovaj brend čeških korijena. Bilo da ste zimi, ljeti, sportski ili uz odijelo, u pamučnim boksericama Bellinda uvijek ćete se osjećati dobro. Paketi su prema trenutnoj kolekciji.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 96% pamuk, 4% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | Bellinda Češka s.r.o., K Třešňovce 247, 533 75 Dolní Ředice, belinda@dim.com |
| EAN | 8596473295101 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama