| Brzina dostave: | u četvrtak 14.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
1913 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| NEDETO - MUŠKARCI | ||
| MUŠKE BOKSERICE/BRIF | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 3,72 € po komadu (sa kodom: ALFA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 0 |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 37,19 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 50% pamuk, 45% poliester, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473254320 |
Isprobaj pravi komfor s našim muškim boksericama Nedeto u klasičnoj crnoj boji.Ove bokserice su dizajnirane s obzirom na maksimalnu praktičnost, stil i dugotrajnost.Idealne za svakodnevno nošenje, sportske aktivnosti i opuštanje kod kuće – s njima ćeš uvijek biti spreman suočiti se s bilo kojom situacijom!U ovom pakiranju dobivaš čak 8 udobnih bokserica i kao bonus 2 komada od nas besplatno.
Bokserice Nedeto izrađene su od mješavine pamuka, poliestera i elastana, što im daje jedinstvenu kombinaciju svojstava.Pamuk osigurava mekoću i prozračnost, elastan pruža dovoljnu elastičnost, tako da se bokserice lako prilagođavaju tvojoj figuri.Zahvaljujući poliestru, bokserice su otpornije i ostaju u izvrsnom stanju još dulje.
Crna boja je među najpopularnijima, a jednostavan dizajn bokserica Nedeto odgovara svim prilikama i svakom životnom stilu.Dulje nogavice pružaju dodatnu pokrivenost i potporu, što ćeš cijeniti ne samo pri aktivnom kretanju, već i pri duljem sjedenju u uredu.Utkan elastični pojas u struku drži bokserice čvrsto na mjestu bez rezanja ili neugodnog pritiska.Ovaj detalj ćeš posebno cijeniti pri cjelodnevnom nošenju.
Donje rublje Nedeto ne samo da prodajemo, već stojimo i iza njegove proizvodnje.To znači da smo ga pažljivo testirali sami na sebi i ne možemo ga dovoljno preporučiti.Bilo da naručiš bokserice ili čarape, uvijek se možeš veseliti prvoklasnoj kvaliteti po razumnoj cijeni.Kod brenda Nedeto na svoje dolaze ne samo muškarci, već i žene – u ponudi ćeš pronaći i stilske gaćice (uključujući i menstrualne).
Kako bi ti ove bokserice trajale što dulje i zadržale svoj izvorni izgled i elastičnost, preporučujemo slijediti sljedeće upute:
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 50% pamuk, 45% poliester, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473254320 |
2 690 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
2x |
| 1 |
|
2x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
8+2
V popisku na e-shopu je napsáno, že lze sušit v sušičce, ovšem na boxerkách piktogram nedávat do sušičky. Celkově materiál tvrdý, neforemný a nepohodlný Za mě zklamání.
Češka Republika
Super cena, dobrá kvalita
Za ty peníze boxerky jsou ok, jasně není to calvin klájn, ale pro normálního člověka je tohle ideální
Češka Republika
(8+2 zdarma)
Pohodlné trenky. Cena x výkon odpovídá. Mohu doporučit
Češka Republika
Vyperte před použitím
Čekal jsem pěknej šunt, za tyhle prachy, ale docela překvapili. Zachvíli budou boxerky levnější než máslo. Doporučuju před nošením vyprat.
Češka Republika
boxerky
boxerky jsou nepohodlné, nohavice krátké a celkově jsou malé...
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama