| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
883 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| NEDETO - MUŠKARCI | ||
| MUŠKE BOKSERICE/BRIF | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 4,45 € po komadu (sa kodom: ALFA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 0 |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 44,49 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473209252 |
Priušti si maksimalnu udobnost s muškim boksericama Nedeto, koje su dizajnirane za svakodnevno nošenje i moderan izgled.Jednostavan elegantan dizajn u crnoj boji odgovara svakoj prilici, bilo da ideš na posao, na sport ili te čeka samo izležavanje na kauču.S ovim boksericama osjećat ćeš se udobno i samopouzdano cijeli dan.
Bokserice Nedeto izrađene su od kombinacije pamuka i elastana, što osigurava mekoću i istovremeno elastičnost.Pamuk je prozračan i ugodan na dodir, dok elastan omogućuje da se donje rublje savršeno prilagodi tvom tijelu i pruži ti savršenu udobnost tijekom svakodnevnih aktivnosti.Ovaj materijal je odličan izbor kako za svakodnevno nošenje, tako i za tvoje izvanredne sportske performanse.
Muške bokserice Nedeto imaju jednostavan, minimalistički izgled s utkano gumom u struku, koja čvrsto drži, ali ne steže.Dulje nogavice su praktične i pružaju ti maksimalnu udobnost, bilo da sjediš u uredu ili se penješ po brdima.Ova kombinacija klasičnog kroja i elastične gume osigurava da bokserice savršeno pristaju svakoj figuri.
Donje rublje Nedeto ne samo da prodajemo, već stojimo i iza njegove proizvodnje.To znači da smo ga pažljivo testirali sami na sebi i ne možemo ga dovoljno preporučiti.Bilo da naručiš bokserice ili čarape, uvijek se možeš veseliti prvoklasnoj kvaliteti po razumnoj cijeni.Kod marke Nedeto na svoje dolaze ne samo muškarci, već i žene – u ponudi ćeš pronaći i stilske gaćice (uključujući i menstrualne).Bokserice su proizvedene u Turskoj
Kako bi ti ove bokserice trajale što dulje i zadržale svoj izvorni izgled i elastičnost, preporučujemo pridržavanje sljedećih uputa:
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473209252 |
3 186 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Boxerky
Příjemný materiál a skvěle se nosí. Velká pochvala!
Češka Republika
Super boxerky
Levné a pohodlné boxerky, nosím každý den.
Češka Republika
Trenýrky
Trenýrky mám cca půl roku. Z výroby byl jeden kus ve švu částečně rozpáraný. Po více praních začíná degradovat guma, která se postupně rozpadá. Nedáváme je do sušička a pereme na 30°C.
Češka Republika
Česká republika
Super
Češka Republika
NEkvalita
Naprosto tristní kvalita, jedná se o marketingový chyták se slevou, ty trenýrky nemají cenu ani 50,-. Nejlevnější řídký materiál, XL trenýrky jsou malé, hned odřeniny na tříslech. Nenechte se zmást falešně napsanými recenzemi. Ostudné
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama