| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
1701 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| NEDETO - MUŠKARCI | ||
| MUŠKE BOKSERICE/BRIF | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 4,90 € po komadu (sa kodom: ALFA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 0 |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 34,24 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473205407 |
Ovaj poseban set od 7 muških bokserica brenda Nedeto jamčit će vam maksimalnu udobnost, a ujedno i malo humora za svakodnevni život. Zabavan dizajn i univerzalna crna boja prikladni su za svaku priliku, bilo da idete na posao, sport ili samo izležavanje na kauču. S ovim boksericama osjećat ćete se udobno i samouvjereno cijeli dan.
Bokserice su izrađene od kombinacije pamuka i elastinašto osigurava prozračnost, mekoću na dodir i dovoljnu fleksibilnost. Pamuk će vam pružiti udobnost tijekom cijelog dana, a elastin će se pobrinuti da se bokserice prilagode vašem tijelu i zadrže oblik i nakon višekratnog nošenja. Zato u ponudi imamo Nedeto bokserice do veličine 5XL.
Svaki par bokserica u ovom multipacku je crne boje s pojasom označenim bojom koji krasi naziv pojedinačnih dana u tjednu. Zahvaljujući tkanoj gumi, uživat ćete u udobnom nošenju bez neugodnih posjekotina. Dulje hlače pružaju bolju potporu i nigdje se ne kotrljaju, što ćete cijeniti kako tijekom svakodnevnog nošenja tako i tijekom sportskih aktivnosti.
Ne prodajemo samo donje rublje Nedeto, već stojimo iza njegove proizvodnje. To znači da smo ga pažljivo testirali na sebi i nećemo ga izbaciti. Bilo da naručite bokserice ili čarape, uvijek se možete veseliti prvoklasnoj kvaliteti po razumnoj cijeni. Robna marka Nedeto nije namijenjena samo muškarcima, već i ženama - u ponudi možete pronaći i elegantne gaćice (uključujući i menstrualne) . Bokserice su proizvedene u Turskoj.
Kako biste očuvali dugotrajnost i kvalitetu bokserica, preporučujemo da se pridržavate sljedećih smjernica:
Savjet: Postanite stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujućisavjetima u našem članku i pružite svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473205407 |
5 322 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
17x |
| 4 |
|
4x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Pro:
super cena
skvěle padne, i když uvidíme po pár vypráních
dýchá, nepotím se v nich
pohodlné, pytlík jak v Nebíčku
Češka Republika
Pro:
Velikost odpovídá tabulce, kvalitu prověří až čas, po 1 nošení nelze hodnotit
Češka Republika
7PACK pánské boxerky Nedeto černé
Top kvalita
Češka Republika
Ale nositele dobrá kvalita, velikost odpovídá...
Češka Republika
například: na rozdíl od odstatních se dají prát na 40 stupňů.
U spodního pradla by to měla být samozřejmost !!!!
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama