| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
245 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| NEDETO | ||
| MUŠKE BOKSERICE/BRIF | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 4,45 € po komadu (sa kodom: ALFA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 0 |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 44,49 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473170743 |
Priušti si muške bokserice koje kombiniraju elegantan crni dizajn i maksimalnu udobnost.Bokserice Nedeto Rebel su osmišljene za muškarce koji traže kvalitetu, funkcionalnost i stil.Idealne za svakodnevno nošenje, sport i opuštanje kod kuće – uvijek će ti pružiti udobnost i osjećaj sigurnosti.
Bokserice su izrađene od prvoklasne mješavine pamuka i elastana.Pamuk osigurava mekoću i prozračnost, zahvaljujući kojoj ćeš se osjećati svježe cijeli dan.Elastan dodatno pruža elastičnost, zahvaljujući kojoj se bokserice savršeno prilagođavaju tvom tijelu i ističu tvoje prednosti.Idealna opcija za cjelodnevno nošenje bez kompromisa.
Univerzalnu crnu boju bokserica Nedeto nadopunjuje utkana guma s izraženim i stiliziranim natpisom.Ovaj detalj daje boksericama moderan izgled.Savršeno pristaju uz bilo koju odjeću – od poslovne do sportske. Bokserice s dužim nogavicama dizajnirane su tako da nude maksimalnu udobnost pri kretanju i dugotrajnom opuštanju.Bokserice Nedeto su idealne za aktivne muškarce i one koji traže udobnost pri sjedećem poslu.
Donje rublje Nedeto ne samo da prodajemo, već stojimo i iza njegove proizvodnje.To znači da smo ga pažljivo testirali sami na sebi i ne možemo ga dovoljno preporučiti.Bilo da naručiš bokserice ili čarape, uvijek se možeš radovati prvoklasnoj kvaliteti po razumnoj cijeni.Kod marke Nedeto na svoje dolaze ne samo muškarci, već i žene – u ponudi ćeš pronaći i stilizirane gaćice (uključujući i menstrualne). Bokserice su izrađene u Turskoj.
Za očuvanje kvalitete i dugovječnosti pridržavaj se sljedećih jednostavnih uputa:
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja uz savjete u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473170743 |
2 998 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Boxerky Nedeto Rebel
Velice pohodlny boxerky se stylovou gumou s napisem REBEL. Po zkusenosti objednam znovu, doporucuji????
Češka Republika
Nedeto rebel
Skvělý střih, super materiál. Boxerky jsou velmi pohodlné. Dle tabulky velikostí jsem na horní hranici XL, a tak jsem raději objednal větší velikost XXL, což se rozhodně vyplatilo, padnou skvěle. Velice příznivá cena doplňuje celkový dojem a spokojenost na maximum.
Češka Republika
Boxerky Rebel
Koupeno jako dárek. Syn je maximálně spokojený. Jsou pohodlné. Budeme objednávat znovu.
Češka Republika
Super
Koupeno pro partnera, je spokojený.
Češka Republika
Nedeto Rebel
Koupeno opakovaně, příjemný materiál, velmi pohodlné. Manžel je spokojený.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama