| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
304 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| GIANVAGLIA - MUŠKARCI | ||
| MUŠKE BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| M | 70-75 | 34 |
| L | 76-81 | 36 |
| XL | 82-87 | 38 |
| XXL | 88-100 | 39,5 |
✅ 1,38 € po komadu (sa kodom: GIGA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 13,74 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 85% pamuk, 10% poliamid, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473142832 |
Isprobajte udobnost u koju ćete se zaljubiti na prvi pogled i dodir. Sniženi paket Gianvaglia bokserica pronaći će svoje mjesto u ormaru svakog muškarca. Bokserice su idealne za svakodnevno nošenje, posao i sportske aktivnosti - u Gianvaglia boksericama osjećat ćete se samouvjereno i udobno tijekom cijelog dana, bez obzira što vas čeka.
Gianvaglia bokserice izrađene su od pamuka s dodatkom poliamida i elastina. Ova kombinacija materijala nudi izvrsnu prozračnost, fleksibilnost i udobnost. Pamuk je mekan na dodir i prirodno odvodi vlagu, dok elastin osigurava prilagodbu bokserica vašem tijelu i zadržavanje oblika čak i nakon brojnih pranja.
Jednostavan minimalistički dizajn nadopunjen je tkanom gumom s prepoznatljivim logotipom, što boksericama daje suvremen izgled. Gianvaglia bokserice imaju duže gaćicekoje vam pružaju dovoljnu pokrivenost te veću potporu i stabilnost tijekom kretanja. Izraženiji struk nije samo estetski element, već i dobro drži bokserice na mjestu bez da bilo gdje pritiska.
Talijanski brend donjeg rublja Gianvaglia ne poriče svoju južnjačku divljinu. Svidjet će se svima koji od svog rublja ne zahtijevaju samo kvalitetu i udobnost, već i svjež dizajn. Ne samo muškarci, već i žene i djeca mogu birati iz ponude brenda Gianvaglia. Unikatno donje rublje će oživjeti vašu garderobu i podići raspoloženje kad god ga nosite.
Kako bi vaše bokserice dugo trajale i ostale u savršenom stanju, preporučujemo sljedeću njegu:
Savjet: Postanite stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujućisavjetima u našem članku i pružite svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 85% pamuk, 10% poliamid, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473142832 |
2 970 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
4x |
| 1 |
|
10x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Velikost
Velikost je úplně mimo. Objednal jsem L a je to jak pro 10-lete dítě
Češka Republika
boxerky gianvaglia
Boxerky jsou příliš úzké, i když jsem brala o číslo větší. Materiál je nepříjemný a hodně průsvitný, takže je vracím :-(
Češka Republika
Boxerky
Prijemny material,nejspis budou fajn.
Češka Republika
Cena odpovídá kvalitě
Hodně mizerný i za ty peníze. Hned první boxerky a guma upadla od látky a velikost je přesně na činana
Češka Republika
…
Objednal jsem xl a došla velikost tak na dítě reklamace objednal jsem 3xl a došlo úplně to stejný ????
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama