| Brzina dostave: | u četvrtak 14.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
15 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / PAPUČE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
✅ 14,94 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 44,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 57% pamuk, 38% poliester, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719854639695 |
Priušti si ikonički stil i nenadmašnu udobnost s muškim boksericama Calvin Klein u bezvremenskim bojama.Kombinacija minimalističkog dizajna i kvalitetnog materijala osigurava da ćeš se osjećati odlično cijeli dan – bilo da si na poslu, na putu ili u udobnosti doma.Prilagodljive bokserice daju ti samopouzdanje u svakoj situaciji, kad god to poželiš.
Ove bokserice izrađene su od mješavine pamuka i umjetnih vlakana.Pamuk pruža prirodnu mekoću i prozračnost, poliester osigurava izdržljivost i brže sušenje, a zahvaljujući elastanu bokserice se savršeno prilagođavaju tvom tijelu.Rezultat je materijal koji je ugodan za nošenje, zadržava oblik i idealan je za svakodnevnu upotrebu.
Elegantno izvedeno s utkanom gumom s diskretnim logom Calvin Klein.Guma je ugodno mekana, ne steže i pouzdano ostaje na mjestu tijekom cijelog dana.Zahvaljujući dužim nogavicama bokserice savršeno pristaju, pružaju bolje pokrivanje, sprječavaju neugodno trenje i minimiziraju podizanje.Minimalistički stil savršeno se uklapa u svaki ormar i daje ti samopouzdanje kad god ti zatreba.
Muško donje rublje Calvin Klein spada među stalnice modne industrije.Muške bokserice su jedan od dokaza da Calvin Klein zna kako spojiti kvalitetu sa stilom.Tijekom više od 50 godina postojanja, marka je dokazala da joj na tržištu donjeg rublja može konkurirati malo tko.Kada se želiš osloniti na svoje donje rublje u bilo kojoj situaciji, onda želiš donje rublje Calvin Klein.
Kako bi tvoje omiljene bokserice dugo ostale u savršenom stanju, preporučujemo pridržavanje sljedećih savjeta za održavanje.
Savjet: Pronaći pravi komad donjeg rublja koji ti savršeno pristaje ponekad je izazov.Kada ga pronađeš, vrijedi se dobro brinuti o njemu kako bi ti dugo trajao.Savjete kako to učiniti pronaći ćeš u našem članku.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 57% pamuk, 38% poliester, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719854639695 |
238 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
kvalitní materiál
Češka Republika
Pro:
Kvalita materiálu
Češka Republika
Maximální spokojenost. Skvěle padnou a jsou pohodlné. Nejsou se sto procentní bavlny, jak jsem zvyklí, ale není to žádná "umělotina" ve které se člověk jenom paří.
Češka Republika
Pro:
Kvalitní, koupeno vícekrát.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama