| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| DIESEL - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE/BRIFIES/JOCKS | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
30,99 €
20,99 €
15,74 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 10,00 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 15,74 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Pranje | 30°C perilica rublja |
| Uvoznik | VERMONT Holding as, Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Proizvođač | Diesel SpA, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192431349 |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Pranje | 30°C perilica rublja |
| Uvoznik | VERMONT Holding as, Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Proizvođač | Diesel SpA, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192431349 |
16 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Zadovoljstvo
Posebno sam zadovoljan materijalom; vrlo su udobni.
Češka Republika
Vrh
Oni su jednostavno najbolji!
Češka Republika
Savršeno
Savršeno, baš mi odgovara :)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama