| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
31 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / PAPUČE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
✅ 14,00 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 41,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719114322527 |
Ovaj set od tri crne Calvin Klein muške bokserice idealan je izbor za svakodnevno nošenje, posebno za modno osviještene muškarce. Calvin Klein bokserice su univerzalne, možete ih nositi u svakoj prilici i u njima ćete izgledati dobro u svakoj situacijijer se savršeno prilagođavaju vašoj figuri.
Calvin Klein bokserice izrađene su od mješavine pamuka i elastina, što jamči udobnost, prozračnost i fleksibilnost. Pamuk je ugodan na dodir, a istovremeno odvodi vlagu, što će vam osigurati svježinu cijeli dan. Elastan boksericama daje fleksibilnost pa se savršeno prilagođavaju vašem životnom stilu i ističu vaše prednosti.
Ove elegantne bokserice imaju duže nogavicekoje pružaju bolju pokrivenost i udobnost tijekom nošenja. Tkana guma s minimalističkim Calvin Klein logotipom dodaje luksuzan i moderan izgled boksericama. Savršen je za svakodnevno nošenje, kao i za posebne događaje ili sportske aktivnosti
Kako bi vam ove bokserice trajale što dulje, važno je pridržavati se ovih smjernica:
Savjet: Pronaći pravi komad donjeg rublja koji vam savršeno pristaje ponekad je izazovno. Nakon što ga pronađete, vrijedi ga dobro njegovati kako bi dugo trajao. Savjete kako to učiniti možete pronaći u našem članku.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719114322527 |
4 109 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
52x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Rychlos dodání pravidelná mailové komunikace.
Pro:
Kvalitní materiál
Češka Republika
Pakiranje od 3 muških bokserica Calvin Klein, crne (U2662G-XWB)
Bokserske gaće su vrlo lijepe, mekane i udobne za nošenje. Toplo ih preporučujem svima koji žele kvalitetu, čak i ako plaćate za marku. Mislim da su najbolje koje sam dugo imao, jer marka nije bitna.Sada znam zašto su skuplji; jasno je da znaju što rade, a u ovom slučaju ne gledam na cijenu i rado ću opet kupovati ovdje, jer je komunikacija trgovine izvrsna. Svi tamo znaju što rade i stoga zaslužuju biti proglašeni trgovinom godine. PREPORUČUJEM
Češka Republika
Cijena odgovara kvaliteti. Kupujem ih već dugo vremena. Samo pripazite na veličinu, trebate naručiti jednu veličinu manju nego inače. Međutim, trgovina to navodi, tako da je sve u redu :)
Prednosti:
Kvalitetna izrada
Udoban materijal
Jamčena autentičnost proizvoda
Nedostaci:
Viša cijena
Češka Republika
Vždy skvělý výběr a rychlá dodávka zboží! Nakupuji zde už poněkolikáté a jsem vždy spokojena. Zboží má dobrou kvalitu!
Češka Republika
dobry materiál, sedí
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama