| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
3 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / PAPUČE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
✅ 12,50 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 37,49 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719115052775 |
Koje donje rublje je najzastupljenije u muškoj garderobi? Vjerojatno nećemo biti daleko od istine kada kažemo udobne bokserice. Calvin Klein bokserice su upravo to - svestrane, možete ih nositi u svakoj prilici i u njima ćete izgledati dobro u svakoj situaciji.
Calvin Klein muške bokserice s dužim hlačama osiguravaju savršenu udobnost za svakodnevno nošenje, bilo da je pred vama važan radni sastanak ili penjanje. Zahvaljujući mekanom materijalu od mješavine pamuka i elastina savršeno pristaju i ugodne su na dodir. Pletena guma nigdje ne pritišće pa ćete se osjećati kao da nemate ni bokserice.
Calvin Klein muško donje rublje spada u konstante modne industrije. Muške bokserice jedan su od dokaza da Calvin Klein zna spojiti kvalitetu sa stilom. U više od 50 godina postojanja brend je dokazao da mu malo tko može konkurirati na tržištu donjeg rublja. Ako se želite osloniti na svoje donje rublje u bilo kojoj situaciji, onda želite Calvin Klein donje rublje.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719115052775 |
612 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
13x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Pánské boxerky Calvin Klein
Nejlepší boxerky ze všech, perfektně padnou, příjemný materiál, jiné už nekupuji.
Češka Republika
Ze začátku jsem si myslel že CK spodní prádlo je zbytecne drahé a je to jen nějaký trend, ale musím říct že jsme opravdu spokojeny a cena odpovídá kvalitu (každému samozřejmě sedí něco jiného )
Látka a materiál velmi pohodlne, není to sní moc těsné ani moc volné. Sedí to velmi hezky a samozřejmě i dobře vypadá
Já jsem velmi spokojeny a určitě doporučuji
Češka Republika
Dar za mog sina, zadovoljstvo
Češka Republika
Luksuz
Luksuzno donje rublje koje si gotovo svatko može priuštiti
Češka Republika
Ne bih mogao biti sretniji.
Kupio sam ga bez isprobavanja. Srećom, sve savršeno pristaje. Sve mi se sviđa i ne bih mogao biti sretniji.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama