| Brzina dostave: | u četvrtak 16.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| DIESEL - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE/BRIFIES/JOCKS | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
64,49 €
37,49 €
28,12 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 27,00 € |
|
|
✅ 9,38 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 28,12 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | kraće |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | VERMONT Holding as, Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Proizvođač | Diesel SpA, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277659546 |
Kladite se na provjerenu kombinaciju stila, udobnosti i kvalitete s ovim muškim boksericama marke Diesel.Elegantna boja i izražajna tkana guma s ikoničnim logom dat će ti samopouzdanje, bilo da si kod kuće, na poslu ili na putu.
Bokserice su izrađene od ugodne mješavine pamuka i elastana.Zahvaljujući tome, one su ne samo mekane i ugodne na dodir, već i dovoljno elastične, tako da savršeno pristaju i prilagođavaju se tvom tijelu bez ograničavanja pokreta.Pamuk je dodatno prozračan i pogodan i za osobe s osjetljivom kožom, što ćeš cijeniti tijekom cjelodnevnog nošenja.
Jednobojna izvedba s kontrastnom gumom djeluje moderno i bezvremenski.Tkana guma s logom Diesel ne samo da izgleda sjajno, već i dobro drži, ne urezuje se nigdje i bokserice ostaju pouzdano na svom mjestu, bilo da sjediš na poslovnom sastanku ili se penješ po planinama.Kraće nogavice se ispod hlača ne rolaju i jamče slobodu i prirodan pokret.
Ikonična marka odjeće i donjeg rublja Diesel oduševit će te svojim jednostavnim stilom s originalnim elementima.Zahvaljujući tome, savršeno se uklapa u bilo koji ormar i ističe tvoju jedinstvenu osobnost.Bilo da odabereš muške bokserice ili ženski grudnjak, uvijek se možeš radovati finim materijalima i preciznim krojevima koji ti pristaju kao saliveni.
Kako bi tvoje omiljeno donje rublje dugo trajalo, preporučujemo pridržavanje sljedećih savjeta.
Savjet:Pronaći pravi komad donjeg rublja koji ti savršeno pristaje ponekad je izazovno.Kada ga pronađeš, vrijedi se o njemu dobro brinuti kako bi dugo trajao.Savjete kako to učiniti pronaći ćeš u našem članku.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | kraće |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | VERMONT Holding as, Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Proizvođač | Diesel SpA, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277659546 |
22 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
10x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Sve je u redu. 5 zvjezdica
Vrlo udobno i luksuzno donje rublje. Ne bih mogao biti sretniji. Hvala vam na pomoći pri odabiru.
Češka Republika
luksuzan
Luksuzne bokserice iz Diezela, preporučujem ih svima.
Češka Republika
Preporučujem ga. Sjajno.
Preporučujem ga. Sjajno.
Češka Republika
Poklon od tate
Dobio sam ih kao poklon i zadovoljan sam. Sve je kako treba biti.
Češka Republika
Fantastične bokserice
Fantastične bokserice. Uzbuđen sam kao malo dijete. Jednostavno vrhunski. Mirek
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama