| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| DIESEL - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE/BRIFIES/JOCKS | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
35,49 €
16,49 €
12,37 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 19,00 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 12,37 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | kraće |
| Pranje | 30°C perilica rublja |
| Uvoznik | VERMONT Holding as, Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Proizvođač | Diesel SpA, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277687402 |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | kraće |
| Pranje | 30°C perilica rublja |
| Uvoznik | VERMONT Holding as, Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Proizvođač | Diesel SpA, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277687402 |
16 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Dizelske bokserice
Kupila sam ove bokserice svom mužu na temelju recenzija i moram reći da uopće ne žalim.
Udobne su, izrađene od ugodnog materijala, lijepo dizajnirane i vrlo povoljne.
Preporučujem ih, preporučujem ih, preporučujem ih! :)
Češka Republika
Nevjerojatno
Nevjerojatno udobne bokserice. Preporučujem ih svima.
Češka Republika
Super
Diesel mi godinama odgovara. Nemam se na što žaliti. Uvijek ga kupujem i znam da dobivam samo kvalitetu.
Češka Republika
Pohvaljujem
Njihov izgled je jednostavno vrhunski. Udobni su za nošenje. Preporučujem ih.
Češka Republika
pet od pet
Pet od pet ljudi. Prava kvaliteta.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama