| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| DIESEL - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE/BRIFIES/JOCKS | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
49,99 €
28,99 €
21,74 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 21,00 € |
|
|
✅ 10,87 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 21,74 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | VERMONT Holding as, Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Proizvođač | Diesel SpA, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277164088 |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | VERMONT Holding as, Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Proizvođač | Diesel SpA, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277164088 |
16 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
prilično dobar
pristojne muške bokserice
Češka Republika
Lijepo
Super, dobro pristaju.
Češka Republika
Za mog muža
Preporučujem ga. Ovo je već bezbroj puta da sam kupila isti proizvod, a moj suprug je vrlo zadovoljan njime.
Češka Republika
Visoka kvaliteta
Visokokvalitetna roba po razumnoj cijeni.
Češka Republika
Nemam prigovora.
kroj
izgled
materijal
Nemam nikakvih
Jednostavno vrhunski. Nemam nikakvih pritužbi.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama