| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| PUMA - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / HLAČE / MAJICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 34 |
| M | 79-88 | 35 |
| L | 89-99 | 38 |
| XL | 99-109 | 40 |
|
30,99 €
26,99 €
20,24 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 4,00 € |
|
|
✅ 10,12 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 20,24 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Njemačka, product.safety@puma.com |
| EAN | 8718824117133 |
Uživaj u savršenoj kombinaciji udobnosti i modernog stila s muškim boksericama Puma.Zahvaljujući kvalitetnom materijalu i bezvremenskom dizajnu, idealne su za svakodnevno nošenje, bilo da je riječ o poslu, sportu ili samo opuštanju kod kuće.Bokserice Puma razveselit će svakog muškarca koji traži jednostavan izgled i maksimalnu kvalitetu za svoju udobnost.
Bokserice su izrađene od premium mješavine pamuka s dodatkom elastana, što osigurava njihovu mekoću, prozračnost i elastičnost.Pamučna osnova pruža ugodan osjećaj na koži, dok elastan osigurava da se bokserice prilagode tvom tijelu i zadrže svoj oblik i nakon ponovljenog nošenja.
Bezvremenska paleta boja pronaći će svoje mjesto u ormaru svakog modernog muškarca.Izvezeni pojas s logom Puma daje boksericama blago sportski izgled.Dulje nogavice osiguravaju udobnost i potporu tijekom cijelog dana, bilo da te čeka dug dan u uredu, za volanom ili zahtjevnije sportske aktivnosti.Praktičan kroj omogućuje slobodu kretanja i prikladan je kako za aktivan stil života, tako i za mirne trenutke.
Brend Puma poznat je diljem svijeta prvenstveno po svojoj odjeći i donjem rublju koje nose poznati sportaši.Čarape, majice, grudnjaci ili bokserice Puma možeš nositi ne samo u teretani, već za sve prilike, neće te osramotiti ni na izletu ni na poslu.Bez obzira koji komad odabereš, možeš se veseliti ugodnom materijalu i preciznom kroju koji ti jednostavno pristaje.
Kako bi tvoje nove bokserice dugo trajale, preporučujemo slijediti sljedeće upute.
Savjet:Pronaći omiljeno donje rublje ponekad je dugotrajan proces, stoga želimo da tvoji omiljeni komadi dugo traju.Zato kod nas možeš pronaći i puno sjajnih dodataka za pranje donjeg rublja, kao što su papirići za pranje ili vrećice za osjetljivo rublje.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Njemačka, product.safety@puma.com |
| EAN | 8718824117133 |
138 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
15x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Sigurnost
S povjerenjem odabran, moj sin nosi ovaj brend.
Češka Republika
Zadovoljan sam.
Dobra vrijednost za novac
Češka Republika
Pecka
Visokokvalitetan materijal i izrada
Češka Republika
Oni su ugodni
udobnost
Češka Republika
:)
Pamuk, dobar kroj.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama