| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| MOLVY - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| M | 74-80 | 34 |
| L | 81-86 | 36 |
| XL | 87-93 | 38 |
| XXL | 94-100 | 40 |
|
12,49 €
9,37 €
s kodom: TURBO
|
|
|
✅ 4,69 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 9,37 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | AVAX as, Daliborova 380, 102 00 Prag 10, obchod@avax.cz |
| EAN | 8590717400054 |
"Udobnost prije svega", ovaj slogan je vjerojatno slijedila češka tvrtka Avax, koja stoji iza proizvodnje ovih muških bokserica. Materijal od 95% pamuka s dodatkom elastičnog materijala za fleksibilnost, ugodno je prozračan i udoban. Iz vlastitog iskustva možemo preporučiti ove bokserice , uglavnom zahvaljujući dobroj cijeni i prvoklasnoj kvaliteti.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Gaćice | više |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | AVAX as, Daliborova 380, 102 00 Prag 10, obchod@avax.cz |
| EAN | 8590717400054 |
139 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Prednosti: udobno za nošenje
Češka Republika
Udoban materijal
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama