| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / PAPUČE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
16,49 €
11,99 €
7,19 €
s kodom: MEGA
|
| Ti spremi 4,50 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 7,19 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk, modalni |
| Kompozit | 47% pamuk, 47% modalno, 6% elastina |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008212262 |
Tražiš savršen spoj udobnosti, stila i kvalitetne izrade?Muške bokserice Styx s klasičnom gumom u struku osiguravaju ti udobnost tijekom cijelog dana, bilo da si na poslu, baviš se sportom ili se opuštaš kod kuće.Zahvaljujući kraćim nogavicama savršeno pristaju i ispod uskih hlača te lijepo ističu tvoju stražnjicu.Osim toga, proizvedene su u Hrvatskoj, što je jamstvo precizne izrade i vrhunske kvalitete.
Ove bokserice izrađene su od jedinstvene mješavine pamuka, modala i elastana.Ovaj materijal kombinira najbolje osobine prirodnih vlakana, koja osiguravaju mekoću, prozračnost i ugodan osjećaj na koži.Modal daje boksericama nježnost, lakoću i odvodi vlagu za maksimalnu udobnost čak i tijekom zahtjevnijih aktivnosti.Bokserice su ugodno elastične, odlično pristaju i lijepo drže oblik.
Muške bokserice Styx imaju kraće nogavice koje se nikada ne podižu i pružaju ti maksimalnu slobodu kretanja.Bokserice Styx možeš nositi tijekom običnog dana u uredu, a dobro pristaju i ispod sportskih kratkih hlača.Klasična guma u struku s logom Styx savršeno drži na svom mjestu, ne pritišće i prilagođava se tvom tijelu bez neugodnog rezanja.Moderan dizajn daje boksericama sportski i minimalistički izgled, tako da ćeš se u njima osjećati jednostavno sjajno.
Hrvatski brend Styx poznat je među kupcima prvenstveno po svojim širokim boksericama s neobičnim uzorcima u izraženim bojama.Glavni razlog popularnosti ovog brenda su ipak ugodni materijali i odlični krojevi, koje smo isprobali na vlastitoj koži.Styx je naime jedan od naših privatnih brendova i za kvalitetu proizvoda dajemo ruku u vatru.
Kako bi tvoje omiljene bokserice dugo ostale u dobrom stanju, preporučujemo pridržavanje sljedećih savjeta:
Savjet:Pronaći pravi komad donjeg rublja koji ti savršeno pristaje ponekad je izazovno.Kada ga pronađeš, vrijedi se dobro brinuti o njemu kako bi ti dugo trajao.Savjete kako to učiniti pronaći ćeš u našem članku.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk, modalni |
| Kompozit | 47% pamuk, 47% modalno, 6% elastina |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008212262 |
11 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
oni su apsolutno u redu
udobno za nošenje
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama