| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| MOLVY - MUŠKARCI | ||
| GAĆICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-77 | 33,5 |
| L | 78-83 | 34,5 |
| XL | 84-89 | 35,5 |
| XXL | 90-97 | 36,5 |
|
4,49 €
3,49 €
2,62 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 1,00 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 2,62 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Pranje | željezo, 30°C perilica rublja |
| Proizvođač | AVAX as, Daliborova 380, 102 00 Prag 10, obchod@avax.cz |
| EAN | 8590717379145 |
"Udobnost prije svega", ovaj slogan je vjerojatno slijedila češka tvrtka Avax, koja stoji iza proizvodnje ovih muških gaćica. Pamučni materijal je ugodno prozračan i udoban. Iz vlastitog iskustva možemo preporučiti ove gaćice , uglavnom zahvaljujući dobroj cijeni i prvoklasnoj kvaliteti.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Pranje | željezo, 30°C perilica rublja |
| Proizvođač | AVAX as, Daliborova 380, 102 00 Prag 10, obchod@avax.cz |
| EAN | 8590717379145 |
165 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
19x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
sjajno
Prekrasne gaćice, boje su još ljepše nego na slici.
Češka Republika
Slipy
Parádní slipy za výprodejovou cenu . Kvalitní matr. Jemný a dobře sedí . Doporučuji. Více takových :)
Češka Republika
Pánské slipy
Kvalitní zpracování, příjemný material
Češka Republika
Sažeci
Glavne potkošulje su odlične, udobne za nošenje, ni na jednom mjestu ne stežu i izgledaju dobro.
Češka Republika
Molvy
Zašto prave nabore na donjoj strani svojih gaćica i ne kopiraju lijepo stražnjicu?
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama