| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| TOMMY HILFIGER - MUŠKARCI | ||
| SLIPPS/JOCKS | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-78 | 33,5 |
| M | 79-87 | 37 |
| L | 89-97 | 39 |
| XL | 99-107 | 40,5 |
| XXL | 107-118 | 43 |
|
59,49 €
54,99 €
41,24 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 4,50 € |
|
|
✅ 13,75 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 41,24 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Tommy Hilfiger Europe BV, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam, Nizozemska, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8718772650096 |
Sjajne gaćice Tommy Hilfiger zadovoljit će i sportaše i elegantne osobe. Pamučni materijal s mekim rubovima savršeno pristaje uz tijelo. Tkana guma je ugodna i omogućuje najudobnije nošenje. Zahvaljujući kvalitetnom materijalu i povoljnoj cijeni, jedne su od najpopularnijih gaćica na tržištu. Smatramo da donje rublje Tommy Hilfiger treba biti u svačijoj ladici. Paketi su u originalnoj papirnatoj kutiji.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Tommy Hilfiger Europe BV, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam, Nizozemska, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8718772650096 |
446 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
13x |
| 4 |
|
3x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Pro:
Velmi příjemný materiál a krásně sedí.
Češka Republika
Pro:
super materiál
Češka Republika
Tommy Hilfiger slipy
Kvalitný produkt, veľkosť L trochu väčšia ako iné produkty, lístok vzadu "otravuje", musel som hneď odstrihnúť.
Češka Republika
Tommy Hilfiger gaćice
super
Češka Republika
Visokokvalitetna roba po razumnoj cijeni. Izvrstan kroj, savršeno pristaje.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama